CHÁTEAU Gbeľany

Relax Gbeľany

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 15:00 - 22:00
Utorok 15:00 - 22:00
Streda 15:00 - 22:00
Štvrtok 15:00 - 22:00
Piatok 15:00 - 22:00
Sobota 13:00 - 22:00
Nedeľa 13:00 - 22:00


WELLNESS A RELAX V CHÂTEAU GBEĽANY NEĎALEKO ŽILINY, MIESTO PRE VÁŠ ODDYCH, RELAX A ZDRAVIE.
 Vstúpte do oázy pokoja. Wellness CHATEAU GBEĽANY je útočiskom pre všetkých, ktorí potrebujú relax pre svoje telo i dušu. Je ideálnym miestom, kde sa môžete zhlboka nadýchnuť a nechať sa hýčkať.

Uvoľnite sa a doprajte si osviežujúce procedúry, vyskúšajte niektorú z piatich druhov sáun a na záver oddychujte v relaxačnej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do anglického parku.

Ponuku našich služieb vieme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám, aby ste mohli načerpať maximum energie. Naším cieľom je vytvoriť pre ubytovaných i neubytovaných hostí príjemnú atmosféru v priestore plnom pokoja, vôní a relaxačnej hudby.

 

CHÂTEAU GBEĽANY bol vytvorený v súlade s prírodou a s cieľom ponúknuť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok. Vstúpte do sveta nenápadnej elegancie, kde každý priestor má punc výnimočnosti a luxusu.

 

SAUNOVÝ SVET 

Drevený obklad, ticho a sálajúca horúčava pôsobia priaznivo na psychické uvoľnenie. Vysoká teplota vzduchu napomáha k zvýšeniu potenia sa tela, organizmus sa tým zbavuje toxických látok.

Procedúra so striedaním tepelných podnetov sa opakuje 2 až 3 krát a konči relaxačnou fázou. Pobyt v saune zakončite ochladením v studenej vode alebo ľadovou sprchou, ktorá prináša rovnaké pocity šťastia ako pobyt v saune.

fínska sauna, bylinná parná sauna, soľná parná sauna, Infra sauna, Kneippov kúpeľ, ľadopád, tepidárium.

 

BAZÉN

Relaxačný bazén s protiprúdom je ideálnym miestom na oddych i plávanie pre dospelých aj deti. Vo vode sa príjemne uvoľníte vďaka masážnym tryskám a v lete môžete relaxovať na pohodlných lehátkach na terase v parku.

bazén 4,5 x 10 m, vonkajšia terasa, vodný chrlič, podhladinové osvetlenie

 

VONKAJŠIA VÍRIVKA

Vírivka vďaka jemnej masáži senzitívne pôsobí na uvoľnenie svalového napätia a psychického stresu. Svojimi blahodarnými účinkami zabezpečuje skorú regeneráciu organizmu a prevenciu chorôb.

 

FITNESS, PILATES

Neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je cvičenie.

V našom priestrannom a kvalitne vybavenom fitness posuniete cvičenie na vyššiu úroveň vďaka profesionálnej zostave strojov od majstra sveta v kulturistike Andreja Mozolaniho. Ženy si môžu zacvičiť pilates v rovnako profesionálne vybavenom priestore.

 

kastiel gbelany bazen


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.